Punč pro hospic

Dne 7. prosince 2016 se uskuteční prodej předvánočního punče, jehož výtěžek bude použit na podporu Hospice na Svatém Kopečku. Prodej punče bude realizován v prodejním stánku občanského sdružení Dobré místo pro život, které podporuje neziskové organizace působící v sociální oblasti.

Stánek je umístěn na Horním náměstí v Olomouci vedle měšťanského domu U Zlatého jelena; roh Horního a Dolního náměstí. Patronát nad prodejem pro hospic převzal, stejně jako v loňském roce, Rotary klub Olomouc-City, jež Hospic na Svatém Kopečku podporuje již několik let. Tímto Vás srdečně zveme na předvánoční punč, který Vás zahřeje hned dvakrát, a to jak při požití v tomto chladném období, tak při myšlence, že jste udělali něco dobrého pro ty nejpotřebnější.