"...spěchejme milovat lidi,

protože rychle odcházejí!"

Jan Twardowski

"Miluj svého bližního jako sám sebe"

(Mt 22, 39)

Zobrazit podle typu:
Zobrazit podle času:
Rubriky:    

Poděkování a přání všeho Dobrého

Vánoce 2018Všem příznivcům Hospice na Svatém Kopečku děkujeme za projevenou podporu v letošním roce a přejeme klidné a pokojné prožití vánočních svátků a v novém roce hojnost Božího požehnání!

Adventní koncert v hospici

Krásný koncert s netradičními hudebními nástroji si mohli v předvánočním týdnu poslechnout jak klienti, tak zaměstnanci Hospice na Svatém Kopečku.

V hospici se setkali dobrovolníci

V Hospici na Svatém Kopečku se v adventním období, stejně jako v letech minulých, setkali dobrovolníci. Setkání již tradičně připravila sociální pracovnice Mgr. Martina Ležáková, která se dobrovolníkům dlouhodobě a velmi pečlivě věnuje.

Předvánoční pečení v hospici

Na svatého Mikuláše v Hospici na Svatém Kopečku zavonělo vánoční cukroví.

Výtěžek z prodeje punče pro hospic

Jak jsme již avizovali, dne 6. prosince 2018 se uskutečnil prodej předvánočního punče, jehož výtěžek bude použit na podporu Hospice na Svatém Kopečku.

Dr. Max podpořil Hospic na Svatém Kopečku

Dne 6. 12. 2018 předali zástupci firmy Dr. Max pan Jaroslav Šlesingr a paní Mgr. Jana Přibylová ředitelce Hospice na Svatém Kopečku výtěžek ve výši 20 770 Kč z předvánoční akce zaměstnanců této firmy.  Vedení společností částku zdvojnásobilo. Za dar i povzbuzení všem děkujeme!

Hospic na Svatém Kopečku navštívil Mikuláš

Do Hospice na Svatém Kopečku zavítal v předvečer svého svátku sám svatý Mikuláš se svými pomocníky, půvabným andělem a úděsným čertem.

Studenti z církevního gymnázia vyzdobili hospic

Ve čtvrtek 22. listopadu 2018 zavítali do Hospice na Svatém Kopečku studenti Církevního gymnázia Německého řádu v Olomouci se svojí učitelkou Mgr. Hanou Šmirkovou, aby vyzdobili prostory hospice vánočními motivy.

Punč pro Hospic na Svatém Kopečku

Dne 6. prosince 2018 se uskuteční benefiční prodej předvánočního punče, jehož výtěžek bude použit na podporu Hospice na Svatém Kopečku. Prodej punče bude realizován v prodejním stánku spolku Dobré místo pro život, který dlouhodobě podporuje neziskové organizace působící v sociální oblasti.

V Hospici na Svatém Kopečku vzpomínali na své blízké

Svatý Kopeček - V Hospici na Svatém Kopečku bylo první říjnovou sobotu rušno. V dopoledních hodinách se konalo „Setkání spojené se vzpomínkou na zemřelé“...