Punč pro Hospic na Svatém Kopečku

Dne 6. prosince 2018 se uskuteční benefiční prodej předvánočního punče, jehož výtěžek bude použit na podporu Hospice na Svatém Kopečku. Prodej punče bude realizován v prodejním stánku spolku Dobré místo pro život, který dlouhodobě podporuje neziskové organizace působící v sociální oblasti.

Stánek je umístěn na Horním náměstí v Olomouci na rohu ulic Opletalovy a Ostružnické. Patronát nad prodejem pro hospic převzal, stejně jako v letech minulých, Rotary klub Olomouc-City, jež Hospic na Svatém Kopečku podporuje již několik let. V letošním roce se k patronátu a prodeji punče pro hospic přidali také zaměstnanci ERSTE Premier, ČS a. s.

Tímto Vás srdečně zveme na předvánoční punč, který Vás zahřeje hned dvakrát, a to jak při požití v tomto chladném období, tak při myšlence, že jste udělali něco dobrého pro ty nejpotřebnější.