V pátek 25.11. jste se s námi mohli setkat na stánku s punčem a podpořit tak náš hospic
30. listopadu 2022 Články

Děkujeme za skvělou atmosféru a všem, co přispěli zakoupením punče, na vánočním stánku Dobrého místa pro život pro Hospic na Svatém Kopečku v pátek 25.11.2022. Děkujeme také za senzační spolupráci všem, kteří se zúčastnili jak od nás z hospice, tak také z Erste Premier a Rotary Klubu Olomouc City. Měli jsme možnost setkat se s milými lidmi a popovídat si o hospici, ale též se ponořit do blížící se vánoční atmosféry. Kromě punče jste si mohli na našem stánku pochutnat také na koláčcích nebo chlebech namazaných výbornými domácími pomazánkami.

Čistý výtěžek z prodeje na stánku dosáhl 30.364,- Kč, dalších 10.138,- jste pak ještě věnovali zvlášť do pokladničky pro hospic jako dárek. Děkujeme vám!

Do Vánoc můžete podpořit náš hospic také ve výzvě Erste Premier na tomto odkazu DAR PRO HOSPIC
Nadace České spořitelny výtěžek zdvojnásobuje.