Vzpomínka na zemřelé klienty hospice
5. listopadu 2020 Články

Vzpomínka na zemřelé klienty hospice

Prožíváme dušičkový čas, kdy více než kdy jindy vzpomínáme na osoby blízké našim srdcím, které nás v odchodu na věčnost bohužel předešly. Je to čas smutku, ale i radosti ze společně prožitých chvil, odpuštění a naděje na setkání na věčnosti.

My v hospici si navíc připomínáme i klienty, které jsme za dobu naší existence měli možnost v této závěrečné životní etapě doprovodit. Pečovali jsme o ně s úctou a respektem. Vzpomínáme na chvíle, které jsme s nimi měli možnost strávit a modlíme se za jejich spásu.

Tímto chceme i poděkovat všem, kteří nám svěřili do péče své blízké. Věříme, že jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom se o ně postarali a umožnili jim tak důstojný odchod ze života.

(ML)