Napsali o nás

  • 5. 8. 2020

Děkuji za profesionální a lidský přístup v péči o mého tchána. JK 

  • 24. 7. 2020

Dobrý den,

Před pandemií koronaviru jsem s jednou Vaší zaměstnankyní byla domluvena na materiální sbírce v podobě triček ve větších velikostech pro Vaše uživatele. Podařilo se mi něco málo získat, tak snad to užijete.

Dále mi bylo řečeno, že se ve Vašem hospici velmi osvědčily Canisterapie. Jako bývalá vedoucí psího útulku v Zábřehu a milovník psů Vám také posílám zbytek našich psích kalendářů se svěřenci psího útulku, ať mají Vaši uživatelé radost. Sice už je to docela pozdě, ale doufám, že je alespoň obrázky těch psích čumáčků potěší.

S mávnutím psích tlapek zdraví Michaela Walterová a Psí útulek Zábřeh.

Děkujeme za podporu a pomoc.
  • 8. 7. 2020

Vážená paní ředitelko, tímto velmi děkuji za péči, kterou věnujete mojí babičce.

Díky tomu, že může být u vás, se moje rodina dostává z fyzického i psychického vyčerpání, včetně mojí maličkosti. Babička navíc neprožívá u vás v hospici dříve i několikadenní záchvaty třesu a křečí, se kterými si nikdo nevěděl doma rady, včetně paní doktorky a pracovníků CHOS Šumperk. Byli jsme zoufalí a těžko se mi na tu dobu vzpomíná.

Když přijedu na "Kopeček", nalézám jí v úžasném klidu a úžasně ošetřenou, jak to jde, tak bez bolestí. I když si často stěžuje, že je tam sama, já vím, že jí to přináší v současné době jen to dobré....

Také velmi oceňuji přístup sociální pracovnice Martiny Ležákové, která nás po celou dobu přijetí (nebylo to vůbec jednoduché), provázela a provází i nadále. Děkuji pánům doktorům, kteří velmi ochotně komunikují a nasazují účinná opatření. Všem sestřičkám a ošetřovatelkám za to, že nás doprovází.

Z "Kopečku" sice odjíždím se slzami v očích, ale jsou to slzy vděčnosti a vím, že babička je v dobrých rukou a já se tak mohu věnovat v klidu svým dvěma malým dětem a manželovi, na které jsem za poslední rok vůbec neměla čas.

S pozdravem P.P.

 

  • 10. 4. 2020

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste se tak krásně starali o babičku. Všem sestřičkám, doktorům a všem. Děkuji moc M.F.

 

  • 22. 1. 2020

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych Vám, lékařům, sestrám a celému personálu hospice s úctou poděkoval za péči a starost o moji manželku. S neskonalým vděkem za vše, co jste pro její osobu vykonali. Hluboce se skláním.

Tento projev úcty a vděku vyjadřuje celá naše rodina. H.A.

 

  • 17. 1. 2020

Dobrý den. Dnes mi u vás umřel tatínek. A já vám hrozně moc děkuji za podporu, jak pan doktor, tak i sestřičky mají velikou pochvalu!!! Jste úžasní. Děkuji vám ještě jednou. D.N.

 

 

Nebyly nalezeny žádné položky.