Hospic na Svatém Kopečku

HLEDÁME DO TÝMU DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE KOLEGU/KOLEGYNI NA POZICI VŠEOBECNÁ SESTRA

Olomouc Plný úvazek výběrové řízení
Mgr. Leona Martinková

vedoucí domácí zdravotní a hospicové péče
Tel.: 734 641 470 E-mail: leona.martinkova@hospickopecek.charita.cz

Čekají Vás (nejen) senioři ve svém domácím prostředí, kteří od Vás potřebují zajistit odborné zdravotní výkony pro udržení soběstačnosti či zlepšení kvality v závěru života.

Terén obsluhujeme firemními auty. Část Vaší práce tvoří administrativa spojená s vykazování pro zdravotní pojišťovny (možno zpracovat v rámci homeoffice). Pracujeme převážně na ranních směnách, ale cca 1x týdně je i odpolední směna a 1x měsíčně víkend.

POŽADUJEME

• vzdělání všeobecné sestry
  • aktivní řidič
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • ochotu učit se a vzdělávat v oboru

OCENÍME

• zkušenost práce se seniory či umírajícími výhodou
  • zkušenost práce v domácí péči výhodou

NABÍZÍME

• plný pracovní úvazek převážně na ranní služby
  • nástupní mzda 37.000 Kč + příplatky za víkendy a svátky až 4.000 Kč, čtvrtletní odměny
  • práci v menším sehraném kolektivu zkušených kolegů a jejich podporu
  • 5 týdnů dovolené
  • odborný rozvoj
  • supervize
  • nástup od 1. 4. 2024 (možno se domluvit na dříve i později)

Pokud Vás zaujala naše nabídka a chtěli byste pracoviště poznat osobně, pošlete svůj profesní životopis Mgr. Leoně Martinkové na email: leona.martinkova@hospickopecek.charita.cz, tel. 734 641 470.