Hospic na Svatém Kopečku

Všeobecná sestra

Hospic na Svatém Kopečku červenec 2022 bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Roman Kolbasa

vrchní sestra
Tel.: 585 100 033 E-mail: roman.kolbasa@hospickopecek.charita.cz

Hospic na Svatém Kopečku hledá do svého týmu všeobecnou sestru

Náplň práce:

  • Ošetřovatelská péče o vážně nemocné klienty v nepřetržitém provozu,
  • práce ve směnách: denní: 6:45 – 19:00; noční: 18:45 – 7:00.

Požadavky:

  • Všeobecná sestra s odbornou způsobilostí dle zákona 96/2004 Sb. se zájmem
    o práci v oblasti lůžkové paliativní péče,
  • specializovaná způsobilost výhodou,
  • základy práce na PC,
  • komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, vlídný přístup, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce,
  • praxe v paliativní péči vítána, není však podmínkou.

Nabízíme:

  • Práce na celý nebo zkrácený úvazek ve zdravotní oblasti, která dává smysl,
  • zajištění obědů na pracovišti s příspěvkem od zaměstnavatele,
  • 25 dní řádné dovolené,
  • mimořádné odměny,
  • vzdělávání pracovníků,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • zázemí stabilní organizace,
  • mzda od 31 000,- Kč do 34 000,- Kč.

Kontakt:

  • Další informace podá vrchní sestra pan Roman Kolbasa,
  • své životopisy a motivační dopisy zasílejte na mailovou adresu: roman.kolbasa@hospickopecek.charita.cz
  • telefon 585 100 033 v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hodin.