Výsledky předvánočních sbírek pro hospic
24. ledna 2022 Články

Výsledky předvánočních sbírek pro hospic

V předvánočním období probíhaly hned dvě sbírky na podporu Hospice na Svatém Kopečku.

Jednu z nich pro nás zorganizovali zaměstnanci Erste Premier Olomouc a vybralo se v ní úžasných 400 000 Kč na podporu provozu hospice. Tato sbírka proběhla namísto každoročního charitativního punčování, které pro nás chystali zaměstnanci Erste Premier ve spolupráci s Rotary Clubem Olomouc City a Nadací České spořitelny ve stánku Dobrého místa pro život a které  bylo vládním opatřením zrušeno.

Druhá sbírka byla na podporu projektu „Zajištění ošetřovatelské rehabilitace v hospici“ v programu ČSOB pomáhá regionům. Kde veřejnost přispěla 23.854 Kč, čímž nám zajistila 3. místo v Olomouckém kraji a navýšení příspěvku bankou ČSOB o dalších 35.000 Kč. Na zajištění ošetřovatelské rehabilitace v hospici tak získáváme celkem 58.854 Kč.

Moc děkujeme za vaši podporu!

VID-20211128-WA0000 pk4 IMG_1226 (2)