Podmínky darování přes platební bránu

Online darování (kartou či bankovním převodem) na webu www.hospickopecek.charita.cz  je umožněno prostřednictvím platební brány Pays, kterou zprostředkovává Česká spořitelna a.s. Platební údaje odkazují na účet brány Pays, přijaté platby jsou následně zasílány na příslušný sbírkový účet Charity Česká republika. Služba je zpoplatněna, na sbírkový účet sbírky tak přijde váš dar ponížený o poplatek ve výši cca 1,5 % z darované částky.

V případě, že zvolíte možnost opakovaného daru, bude pravidelně jednou za měsíc automaticky provedena platba z vašeho účtu / platební karty v hodnotě, kterou jste zvolili. V případě, že budete chtít opakovanou platbu zrušit, kontaktujte primárně provozovatele platební brány Pays: ZRUŠENÍ OPAKOVANÉ PLATBY.

Sekundárně pak kontaktujte Hospic na Svatém Kopečku: dary@hospickopecek.charita.cz.

V případě nesrovnalostí (spletli jste se ve výši darované částky, chcete změnit vybraný účel daru, nezadali jste správně údaje o vaší osobě, chcete řešit potvrzení o daru atd.) nás kontaktujte: dary@hospickopecek.charita.cz.

Na vrácení daru poukázaného na veřejnou sbírku a použitého v souladu s účelem uvedeným v osvědčení sbírky neexistuje právní nárok. Charita Česká republika si váží všech dárců a je připravena případný požadavek řešit ke spokojenosti obou stran. Všechny dary obdržené na sbírkové účty podléhají pravidelnému vyúčtování, jež Charita Česká republika předkládá Magistrátu hlavního města Prahy, který vydal osvědčení o sbírkách.

Zásady zpracování osobních údajů

S osobními údaji nakládáme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Evropské rady o ochraně fyzických osob (tzv. GDPR). Podrobné informace.