1. brigáda projektu Otevřeme zahradu
15. srpna 2022 Články

1. brigáda projektu Otevřeme zahradu

V sobotu 13. srpna se v Hospici na Svatém Kopečku uskutečnila první brigáda projektu "Otevřeme zahradu", organizovaná paní Věrou Zukalovou ze spolku Dobré místo pro život.

Sobotní akci předcházelo několik dní práce, bagrování a vyklízení. Na zahradu už se stačil přijet podívat i pan geodet a hned v pátek začal za asistence pana zahradního architekta s vyměřováním.

I přes nepříznivou předpověď počasí, která se naštěstí nevyplnila, se sešlo opravdu hodně dobrovolníků, kteří přišli přidat ruku k dílu. Děkujeme všem, kteří se projektu Otevřeme zahradu rozhodli zúčastnit, zaměstnancům a přátelům hospice, realizačnímu týmu i Dobrému místu pro život v čele s paní Věrou Zukalovou a moc se těšíme na další spolupráci.

IMG_9328 IMG_9321 IMG_9324 IMG_9320 IMG_9310 IMG_9306