Adventní čas v hospici
16. prosince 2020 Články

Adventní čas v hospici

Adventní čas bývá v hospici velmi rušný. Obvykle pro klienty, jejich blízké i širší veřejnost pořádáme adventní koncerty a tvoření. Děti z místní mateřské i základní školy vyrábí pro naše klienty dárečky a chodí jim zpívat koledy. Tento rok je samozřejmě kvůli hygienickým opatřením a ochraně našich klientů i zaměstnanců jiný, ale i přesto děláme vše proto, abychom vykouzlili tu správnou adventní atmosféru.

Na začátku prosince tak naši pracovníci zorganizovali hned dvě vánoční tvoření s klienty a prostory hospice krásně vyzdobili. Rádi bychom tímto poděkovali firmě Florcenter Olomouc, která nám darovala materiál k tvorbě a vánoční ozdoby. Tradičně v hospici nesměl chybět ani Mikuláš s anděly a čerty, který klientům donesl kromě dárečků i dobrou náladu.

Moc děkujeme všem pracovníkům za organizaci těchto aktivit, jejich pracovní nasazení a chuť vymýšlet nové způsoby, jak klientům zpříjemnit nejen toto adventní období.

DSCN5804DSCN5813DSCN5908DSCN5824DSCN5828DSCN5831DSCN5834DSCN5844DSCN5881