Benefiční koncert pro hospic
1. září 2020 Články

Benefiční koncert pro hospic

Rádi bychom poděkovali organizátorům benefičního koncertu za podporu Hospice na Svatém Kopečku, i všem, kteří hospici přispěli.  Koncert se konal v pátek 28.8.2020 večer před bazilikou Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku. K poslechu hráli Marián Jurečka a Porta Benefica a akci organizovali Spojenci. Vybíralo se do kasiček přímo na koncertě, nebo na sbírkový účet hospice (43 - 6322140257/0100), kam můžete přispívat i nadále. Celkový výtěžek z benefičního koncertu byl 14.916 Kč.

Večerní koncert, který byl ochutnávkou hudby od baroka po současnost měl skvělou atmosféru, a i přes lehkou nepřízeň počasí se schody baziliky zaplnily diváky. Silný vítr přidal práci především muzikantům, kteří tak krom hraní museli řešit i poletující noty. Kdo se nemohl dostavit osobně, měl možnost koncert shlédnout v přímém přenosu na sociálních sítích.

10 9 1c 8 2c 5c 6 7