Erste Premier centrum Olomouc podporuje Hospic na Svatém Kopečku
3. února 2021 Články

Erste Premier centrum Olomouc podporuje Hospic na Svatém Kopečku

V minulých letech započal spolek Dobré místo pro život, ve spolupráci s Erste Premier Centrum Olomouc, Nadací České spořitelny a Rotary klubem Olomouc – City, krásnou adventní tradici charitativního punčování na podporu činnosti Hospice na Svatém Kopečku. Společnost Erste Premier centrum Olomouc se ve spolupráci s Nadací České spořitelny rozhodla, i přes nepříznivou situaci, uspořádat sbírku také letos.

Ačkoli jsme setkání u charitativního punče museli odložit na příští rok a sbírka proběhla jen online, dar Hospici na Svatém Kopečku tento rok činil úctyhodných 338 411 Kč.  Moc děkujeme všem dárcům, kteří se zapojili, Nadaci České spořitelny za navýšení vybrané částky a společnosti Erste Premier centrum Olomouc za každoroční organizaci. Těšíme se na další spolupráci a osobní setkání v příštím adventním čase.