Nanomasky WPA pro hospic
23. září 2020 Články

Nanomasky WPA pro hospic

Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě Workpress Aviation s.r.o., jejíž zástupce hospici v pátek 18. 9. 2020 dovezl 20 kusů sterilizovatelných nanomasek s účinností ochrany proti virům 99,995 %.

WPA nanomasky jsou unikátní tím, že byly vyvinuty přímo k ochraně proti virům, jako odpověď na hrozbu epidemie COVID -19. Jsou určeny pro profesionální použití v první linii a vyráběny v České Republice. Maska je vyrobena z materiálu TPE, který je antialergenní a je schválen i pro použití v potravinářském průmyslu a má všechny nutné certifikáty. Masku i filtry do ní je možné sterilizovat a používat opakovaně, výrobce udává životnost masky až deset let, u filtrů nejméně 2 měsíce – její použití tak šetří nejen finance, ale i životní prostředí. Velmi si této pomoci vážíme a děkujeme.

CCI_000006