Vánoční punčování pro hospic na stánku Dobrého místa pro život
16. listopadu 2022 Články

Vánoční punčování pro hospic na stánku Dobrého místa pro život

Rádi bychom Vás pozvali na vánoční punčování pro Hospic na Svatém Kopečku. Punč si můžete zakoupit v pátek 25.11.2022 od 10 do 22 hodin ve vánočním stánku Dobrého místa pro život na Horním náměstí v Olomouci.

Rotary club Olomouc City a společnost Erste Premier ve spolupráci s Dobrým místem pro život již tradičně pořádají vánoční punčování, jehož výtěžkem přispívají na provoz Hospice na Svatém Kopečku. Moc rádi se s Vámi u stánku uvidíme.

Přispět na provoz hospice můžete také pomocí sbírky, kterou pro nás společnost Erste Premier ve spolupráci s Nadací České spořitelny každoročně pořádá.

Odkaz na sbírku najdete zde ERSTE Private Banking a ERSTE Premier podporuje Hospic na Svatém Kopečku a Nadace České spořitelny Váš dar zdvojnásobí.

Děkujeme za podporu.