Velikonoce v hospici
7. dubna 2021 Články

Velikonoce v hospici

Oslavy Velikonoc v hospici letos, vzhledem k opatřením, proběhly velmi komorně. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se i přes nepříznivou situaci snažili vytvořit sváteční atmosféru.

Moc děkujeme skautkám a skautům z 8. oddílu Slunečnice v Olomouci za vytvoření nádherných veselých přáníček pro naše klienty. Klienty sice nemohli navštívit osobně, ale potěšili je alespoň takto na dálku.

Velký dík patří také panu Jiřímu Chlebníčkovi, který nám už 15 let pravidelně před Velikonoci vozí výborné mazance pro naše zaměstnance i klienty.

Moc si vážíme toho, že na nás i naše klienty myslíte.

Děkujeme také všem zaměstnancům, kteří se podíleli na velikonoční výzdobě hospice.

IMG_20210401_124836 IMG_20210401_124901 mazance na fb nafb1upravene nafb2 nafb3upravene nafb4upravene nafb5upravene